خانه » دسته‌بندی نشده » روبن: می خواهم چند سال دیگر به فوتبالم ادامه دهم؛ بایرن مونیخ جانشین های خوبی برای من در ترکیب دارد

روبن: می خواهم چند سال دیگر به فوتبالم ادامه دهم؛ بایرن مونیخ جانشین های خوبی برای من در ترکیب دارد

Posted by: admin دسامبر 19, 2016 Leave a comment

وبسایت رسمی برنامه نود – قرارداد کنونی آرین روبن با بایرن مونیخ در پایان فصل خاتمه می یابد اما وینگر هلندی می گوید نگران تمدید شدن قراردادش نیست.

به گزارش وبسایت نود، آرین روبن می گوید شرایط بسیار خوب است و نگران طولانی شدن مذاکرات بر سر تمدید شدن قراردادش نیست. مذاکرات باشگاه بایرن مونیخ با روبن چند ماه است ادامه دارد و هر دو طرف با اطمینان از امضا قرارداد جدید در آینده خبر می دهند.

روبن در مصاحبه با گل درباره آینده اش گفت:

برخی از بازیکنان در این جور مواقع حرف هایی می زنند و شاید بخاطر سیاست نگری آن ها باشد اما من هر خبری درباره تمدید قراردادم وجود داشته باشد صادقانه می گویم. در حال حاضر من روی فوتبالم و سالم ماندنم تمرکز کرده ام. نگران چیز دیگری نیستم. من هنوز قرارداد دارم و قراردادم زمستان به اتمام نمی رسد. همه چیز خوب است.

روبن درباره وضعیت بایرن مونیخ پس از خودش و جانشین هایش گفت:

ما اینجا بازیکنان بسیار خوبی داریم، کینگزلی کومان و داگلاس کاستا بسیار خوب هستند. ترکیب خوبی داریم و این سوال (جانشین ها) برای من زیاد مهم نیست. می خواهم به فوتبال بازی کردنم تا جایی که ممکن است ادامه دهم. امیدوارم چند سال دیگر هم ادامه داشته باشد.


لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *